KONTAKT                                                                                                              

  Kamila Vavřincová
      Vrchlabí

  tel.  732 331 024

email: vavrincova.kamila@centrum.cz

web: www.megie-saidi.cz

Se psy jsem v konkaktu vlastně už od narození. Doma jsme od začátku měli nějakého psa,nejdříve to byla jedna trpasličí pudlice Amika,která patřila mojí ségře,posléze jsme si od ní nechali šťěňátko Axu a ta pak měla také jedno šťěně,které jsme si opět nechali - Arise. Cvičit s nimi mě bavilo už od malička,proto jsem čím dál více chtěla jenom svého a hlavně velkého psa :))
Nejdříve jsem přemýšlela o retrívrovi,ale jednou jsem u kamaráda viděla chodského psa a musela jsem ho mít :) Takže jsme si v roce 2007 přivezli domů chodskou fenku - Meiblees z Dašického zátiší - Megušku. Letos v roce (2012) jsme rozšířili smečku ještě o jednu chodskou holčičku - Ultimate Speed z Gipova - Saidinku. S Meguškou se od začátku věnuji všem sportům,které nám aspoň trochu jsou a baví nás :) Nejdřive jsme začali s agility,potom s dogdancingem a loni poprvé jsme závodili i v dogfrisbee. Taky se snažíme skládat nějaké zkoušky ze sportovní kynologie. Tomu všemu se plánuji dále věnovat s oběma holkama,pokud je to bude nadále bavit,tak jako do teď :)
Já mám za sebou Střední pedagogickou školu,ale hlavně kvůli psům jsem se zatím rozhodla nejít na VŠ a zůstat doma,takže pracuji v mateřské škole,baví mě to a hlavně mám spoustu času na věnování se mým zlatíčkům :)

                

                                            

Kontakt