NOVINKY                                                                                       

 20.12.2012                                                                                                                 

  Nejčerstvější a nejkrásnější novinka dne: ULTIMATE SPEED Z GIPOVA "SAIDÍ" byla dnes na RTG kyčlí a loktů u MVDr.Ekra a výsledek je: DLK 0/0 a DKK 0/0 !!!!! (Úhly: 107,108)
Byly zkontrolovány i ramenní klouby - VŠE V POŘÁDKU!!!!  Máme obrovskou radost,je to ten nejhezčí vánoční dárek a my můžeme s čistým svědomím začít pořádně sportovat!! :)

                                             


 18.12.2012                                                                                                                 

 
18.12.
Saidinka i s Meguškou vystupovaly na Vánoční besídce v naší mateřské školce,kde s námi strávili celé dopoledne,při ochutnávání cukroví,rozbalování dárečků,poslouchání koled....Holkám se tam moc líbilo,hlavně Saidince,která se do školky vždycky moc těší :)
Video Saidinky: tady


            

 
16.12.
jsme se s Meguškou zúčastnily posledních dogdancingových závodů tohoto roku a to neoficiálních závodů - Vánoční dárek v Praze- Horních Počernicích. Závody byly moc fajn s příjemnou vánoční atmosférou :)
Meguška cvičila moc hezky a ve velké konkurenci i zkušených závodníků se umístila na 13.místě z 25 závodníků. I přesto měla od dvou ze tří rozhodčích vysoké body,skoro stejné jako závodníci na prvním třech místech. Takže já jsem spokojená,závody jsem si užila,jela s náma i Saidinka,aby si zvykala na závodní prostředí a byla moc hodná a šikovná. Už se těšíme na novou sezónu a další závody :)
Výsledky: tady

Foto: tady
             


 10.12.2012                                                                                                                  

 Nové fotky z procházky 1.prosince - TADY
        

 
8.12.
V sobotu večer jsme byly s holkama pozvané na ukázku dogdancingu pro firmu SAMOHÝL do Lomnice nad Popelkou na jejich firemní akci. Vzala jsem jak Megušku,tak Saidinku,aby si zvykala na plesové prostředí a v budoucnu jí to nedělalo problém. Musím ale říct,že jí to problém nedělalo už ani teď! Mám ze Saidinky velkou radost,protože prostředí vůbec neřešila a krásně se soustředila jenom na mě :) Jsou to moje šikulky!!!!
Video SAIDINKA
Video MEGUŠKA

                                                                             
 
23.-25.11.
(pátek,sobota,neděle) se konal výcvikový víkend chodských psů ve Zbraslavi u Brna,který pořádala Lucka Majerová- které tímto moc děkuji za uspořádání!!!!  Nakonec jsem vyrazila sama,ale tří hodinovou cestu do Brna jsem s holkama zvládla v pohodě :) ...Víkend byl super,zase se sešlo plno fajn lidí,takže nejen výcvik ale i večery jsme si užili :) ....V pátek jsme dorazili kolem 11cté hodiny dopoledne,odpoledne se šlo postupně na poslušnost,musím Megušku i Saidinku pochválit,protože šlapaly krásně. V sobotu dopoledne nám přijel figurant na obrany,takže si holky mohly zase po delší době zakousat,opět je musím obě chválit,Saidinka kousala asi po páté v životě moc pěkně,bavilo jí to....a Meguška mile překvapila,byla prostě super!! Odpoledne bylo spíše odpočinkové,vytáhly se překážky na agility,tak si to holky zase pěkně připomněly :) ....V neděli dopoledne nám opět přijel pan figurant a ani tentokrát holky nezklamaly. No a po obědě už jsme balili a pomalu se rozjížděli zpátky domů. Nějak moc rychle to uteklo,už se těším na příští rok,určitě pojedeme zas!! :)
Video Saidinky z obran - TADY
Fotky od Jarky Popkové a Lenky Fejerové (výtah Megušky a Saidinky) - TADY

 

                                                                             
  18.11.
jsme se s Meguškou zúčastnily už druhého Mistrovství České Republiky v dogdancingu v Praze na Balkáně v kategorii Musical Dressage a Freestyle . V konkurenci zkušených závodníků jsme se nikde nahoře neumístili,ale s ničím takový jsme ani nepočítali :) ...  Na MR se také předávaly Mastři za složené zkoušky a Meguška přebrala zrovna čtyři :) Master of dogdancing 2.úrovně, divize A,divize B a divize C!! Mám z ní velkou radost!! :)
Fotky z MR - TADY
                                                                 


                                                                             
  17.11.
se konal už čtvrtý ročník choďáckého sranda závodu - LEVOU ZADNÍ,který jako každý rok,pořádá rodině Trauškeových. Poprvé jsme jeli ve třech a né ve dvou,závodila i Saidinka :)) Závody byly opět plné vtipných disciplín,super lidiček a fajn atmosféry.
Saidinka se v 11 měsících umístila na 8.místě a Meguška opět nezklamala a jako pokaždé stála na "bedně" dokonce na 2.místě z 22 závodníků!! Takže opět nezbývá než si holky pochválit :) ...Už se samozřejmě těšíme na další ročník a Marušce a její rodině moc děkujeme za oddychový super den! :)
Fotky od Danči - TADY 12.11.2012                                                                                                                 

 
Aktualizovány výsledky z výstav u Saidinky...
 
22.10. jsme byli s Míšou Václavů fotit v západu slunce - na krásné fotky od Míši se můžete podívat TADY
         


10.11.
jsme byli se Saidinkou v Hradci Králové na SVODU DOROSTU. Sourozenci jsme se sešli nakonec čtyři - Saidí, Nik (Unicas), Uriáš a Binki (Urby Med) ... Všichni měli skoro stejné krásné kódy :) ... Na řadu jsme šly všechny Účka hned jako první,takže tentokrát se nám dlouhé čekání vyhnulo,kolem 11 hodiny jsme měli hotovo,takže se spolu mohli psiska krásně vyběhat :) ....Po svodu jsme ještě zajeli na odpolední návštěvu k Novákovým (majitelům Nika) Takže se Saidí s Nikem  opravdu užili!! :)
Saidinky kód ze svodu : A1,K2,U1,W2-4 (A1 -Výška 52cm,K2 -středně hnědé oči,U1 -standartní znaky málo výrazné,W2 -středně syté znaky,W4 černá na zadních končetinách)

Za první dvě fotky děkuju naší paní chovatelce - Lence Fejerové :)                                                                             
 3.-4.11.
se Praze konala Mezinárodní výstava DUO CACIB ,na které jsme letos samozřejmě nesměli chybět ani my! :D ...Tak jsem ještě překecala Věrku s Aríškem,přece tam nepojedu sama (což nebylo tak složité :D ) a už se jelo. Cesta proběhla nečekaně v pohodě,protože naše cesty s Věrkou jsou vždycky vtipné,ale určitě to bylo tím,že jsem tentokrát řídila já a já jsem na čas přece jen trochu spolehlivější :D ...V Praze jsme byli akorát,ne už však na výstavišti,protože asi 500 metrů před výstavištem byla kolona,která se protáhla na třičtvrtě hodiny. Nakonec jsme to přece jenom stihli :D
SOBOTA: V sobotu posuzoval choďáčky pan Řehánek ,ve třídě mladých jsme se Saidinkou tentorkát dostali ze čtyř fen  VÝBORNÁ 3, což byl i tak úspěch,protože VDčkama pan rozhodčí opravdu nešetřil. Ke všemu nám napsal krásný posudek:
11 měsíční fena,odpovídá věku,ušlechtilá hlava,tmavé oko,uši správně nasazené i nesené,hluboký hrudník,ocas správně nesen,rovná hřbetní linie,méně výrazné znaky na hlavě,pravidelný pohyb

Po sobotní výstavě,kde jsme byli až do konce,jednak kvůli tomu,že jsme šli do Velké národní ceny a jednak kvůli tomu,že jsme stejně nikam nepospíchali,zůstávali jsme v Praze do neděle jsme jeli hledat naší ubytovnu. O které bylo na výstavě prohlášeno,že tam stejně budou jenom samý Ukrajinci :D ...No chvíli jsem byla rozhodnutá spát v autě i kdybych měla celou noc sedět :D ...Nakonec ale všechno dobře dopadlo,dokonce jsme měli velký pokoj s televizí a koupelnou :) V neděli ráno jsme zase všechno spakovali a vyrazili zase na výstaviště do Letňan :)
NEDĚLE: V neděli choďáky posuzoval obávaný pan Václavík, u kterého jsem pomalu nečekala ani Výbornou,o to větší bylo překvapení a hlavně obrovská radost z našeho výsledku!! Na to,že VD i v neděli opravdu lítaly vzduchem,psi vycházeli s VD a kdo na tom byl hodně dobře tak s výbornou bez titulu ,si ze čtyř fen Saidinka vyběhala V1,CAJC,BOJ !!! a hlavně si tímto splnila podmínky k udělení titulu
                                           ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posudek: 11cti měsíční fena,dobrého typu,správný formát,korektní hlava,výborný pohyb,znaky na hranici

Opět jsme na výstavě zůstávali do konce kvůli národní ceně,na to,že dvoudenní výstava v hale,jsme si to užili hlavně díky super lidem od choďáčků skvěle ,takže děkujeme za společnost a příště zas!!! :))

                                                                                                 Saidinka a její tatínek  - Xavi Bryvilsár
                                                                                                           
27.-28.10 se konal dogfrisbee závod jako každý rok - Bye,Bye summer ,který byl následovně přejmenován na Welcome Winter,protože to k tomu počasí bylo vážně příhodnější!! :)) ...Závodů jsme se právě díky šílenému počasí (sněhu,dešťě,mrazu,větru...a hlavně mým nepřezutým pneumatikám :D ) bohužel nakonec nezůčastnily.....


                                                                             
21.10. jsem Megušku zase jednou po delší době vytáhla na dvojzkoušky agility ,které pořádali Semiláci v Lomnici nad Poplekou. A Meguška ukázala ,že to od toho dubna vážně nezapomněla!!  Ze dvou běhů (zkoušek LA2) skončila 2krát na 2.místě!!!! :)) Je to prostě moje šikulka... Video bude! :)
                                                          15.10.2012                                                                                                                 

 
Nové podzimní fotky - Říjen 2012
 
 
 A další várka akcí je za námi :) Poslední dobou je jich tolik,že nestíhám ani aktualizovat :) Takže zase od té nejčerstvější ....

  10.10. se v Nymburce konaly dogdancingové zkoušky,na které tentokrát nejela jen Meguška,ale i Saidinka!!! A holkám měly hodně úspěšný den :)
Meguška složila předposlední zkoušku,která jí ještě chybí a to MUSICAL DRESSAGE 3.STUPNĚ na Výborně!!!! Tím to získala další titul a to Master of dogdancing divize A!  K titulu nejvyššímu (šampionovi dogdancingu) jí chybí už jenom poslední zkouška!! :)
A Saidinka ve svých 10ti měsících ( 10 měsíců je minimální věk pro složení zkoušky!!) složla hned dvě dogdancingové zkoušky a to Freestyle 1.stupně a Dance with dog 1.stupně obě na Výborně!!! Šikulka,moc se snažila a zvládla to skvěle! :)
Videa: Meguška
          Saidinka
                                                            


                                                                             
  6.10. jsem jen se Saidinkou vyrazila na klubovou výstavu chodských psů do Hradce Králové,kde se tentokrát sešli hned čtyři sourozenci :) ( Unicas,Ultimate Speed,Uriáš a Urby Med) . Počasí nám přálo,bylo nádherně,tak jsme si výstavu pěkně užili :)
Pan rozhodčí má sice svůj druh humoru,který každému asi moc nesvědčil :D ...Ale my na to byli už připravení předem,takže nás to nerozhodilo :)
Saidinka ve třídě mladých feny dostala známku: VÝBORNÁ 3 z 11cti fen!! Takže naprostá spokojenost!!
Posudek: Skus nůžkový,plnochrupá,světlejší oko,výborné ucho,málo předhrudí,měkčí nadprstí,při správném předvedení vpředu vázanější ,vzadu výborná
Rozhodčí: Karel Hořák
Bráškovi Unicasovi se tentokrát moc dařilo,protože v konkurenci 12cti psů získal svůj první CAJC!!! :) Uriáš a Urby Med oba známku - Velmi dobrá.

Fotky: Jarka Popková

           Sylva Jančová

                          

                                                            


                                                                             
29.9. jsme zase jednou po dlouhé době vyrazili na dogtrekking ...já nevím proč se mi na ně vždycky tak nechce,když je to pak strááášně fajn :D :) ... Tentokrát to byl  speciál chodských psů,takže se tam choďáčků sešlo celkem dost :) Dokonce i náš bráška Unicas s páníčky,se kterým jsme celou trasu šli a taky tatínek Xavi,který šel s páníčkem tu nejdelší ( 40km) mají můj obdiv :D ....
No a i přesto,že dogtreky vůbec nechodíme,jsme si to užili,holky tahaly jako o život,až jsem se chvílema skoro vznášela :D ...Vtipný to bylo hlavně z kopce,kde se to na štěrku pěkně smekalo,do cíle jsme došli v čase něco kolem 3hodin ,trošku jsme i bloudili...ale v závěru nám to dalo na krásné 1.místo!!! Děkujeme Věrce a Julce za uspořádání,bylo to super a za rok zas! :)
Fotky od Julky - tady


                 


                                                                             
28.9. den před dogtrekingem jsme jeli ještě do Dvora Králové na trénink obedience s Ladou Richterovou....bylo nás tam jen prá,takže jsme si opravdu zacvičili,holky mi udělaly radost,zase jsme se dozvěděli plno vychytávek ke cvičení a zdokonalování,takže máme co trénovat a už se těšim na příště :)
Fotky z tréninku - tady


 


  23.9.2012                                                                                                                   

  Prázdniny sice už skončily,ale to neznamená,že se flákáme :)  Akcí máme ještě plno až do konce listopadu :)
   Přidány nové fotky do profilu Megušky i Saidinky !
   Zaktualizovaná videogalerie  , pravidelně aktualizovány výsledky z výstav a ostatních akcí, váha a váška u Saidinky,Akce a ostatní...
  
   Nové fotky:  procházka 16.9.
                       Saidí 10 měsíců, Megí 5 let

                     

 
  Včera  22.9. jsme se Saidinkou vyrazily na výstavu FCI dosud neuznaných do Mladé Boleslavi a dařilo se :)
  Saidí ve třídě mladých - Výborná 1, CAJC, BOJ!!!
 
Rozhodčí: pan Řehánek
  Posudek:
10 měsíční fena,odpovídající věku, hlava ve vývoji,nůžkový skus,uši správně nasazené i nesené,výborná krční linie,hrudník
  odpovídá věku,rovná hřbetní linie,ocas správné délky, úhlení hrudní i pánevní v pořádku, srst výborné kvality, standartní
  zbarvení, úhlení končetin v pořádku,pravidelný pohyb!!!

  
Na výstavě byl také náš bráška Unicas ( Nik) ,který dostal ve třídě mladých krásnou známku - Výborný 2 ) - na fotu dole se ségrou
   Saidí :)

  Krásné fotky ch.s. Vita Caniny - zde

                             

                                                  

                                                                             
 
V sobotu 15.9. jsme vyrazily tréninkově na závody obedience při MR Border Colií do Dvora Králové. Meguška do kategorie začátečníků podle OB-Z a Saidinka do šťěňátek do 12cti měsíců. Nenatrénovaly jsme skoro nic,ale nedopadlo to tak špatně!! :))
Meguška skončila na 8.místě z 22 závodících se složenou už druhou zkouškou OB-Z opět na výborně!!! A Saidinka ve své kategorii šťěňátek do 12ti měsíců ,kde bylo 5 cviků podle OB-Z skončila na 5.místě z 8 závodících. Náš absolutně netrénovaný aport se moc nepodařil,i když byl za 7 bodů z 10,ale na roční borderky to nestačilo,bodový rozdíl byl ale v konečném pořadí nepatrný :) Obě cvičily pěkně,bylo tam plno super lidí,pohodová atmosféra,takže zase jednou fajn závody :)) Fotky snad budou!!


 
V pátek 14.9. jsme měly předváděčku dogdancingu v Jičíně na akci - Jičín "město pohádek" . Holky byly šikulky,na video se můžete podívat tady !!
                       
                       

                                                                             
  A víkend 7.-9.9. patřil dogfrisbee :) ...Hned v pátek brzo ráno jsme se vydali směr Nymburk na Mistrovství Republiky aneb Czech Discdog Fun Marathon in Nymburk!!!! Akce opět uplně parádní,plná super lidí,pohodové atmosféry a nádherného počasí,předposldní frisbee akci letošního roku jsme si fakt užili!!!! V pátek se konaly distanční závody v dogdarthee,kde nám to zrovna moc nelítalo,takže jsme byli někde ke konci,panička už se holt fakt bude muset naučit házet :D ...V sobotu probíhali doprodovné freestylové závody,kde jsme v konkurenci skvělých zahraničních týmů s Meguškou skončili v první polovině,takže uplná spokojenost!! :) ...A v neděli už jsme si jen užívali sestavy těch nejlepších na MR ČR !!! Gratulace vítězům,výkony byly fakt parádní!! :)) Za rok určitě zas!!
 
                      

                                                       

Můžete se podívat na naše slow mo
tion video naší freestylové sestavy upravené Michalem Vokrouhlíkem- díky moc!!!! :)
                                            


  6.9.2012                                                                                                                     

 Nové logo stránek!!! :)
 Nová položka v menu - nabídka vystoupení !!!

Máme za sebou pořádně náročný,ale úplně luxusní konec prázdnin :)
1.9. prázdniny jsme zakončili pohodovou krajskou výstavou v Rybníkách u Dobříše. Tentokrát jsem měla přihlášené obě holky a oběma se dařilo :) Saidinka: Výborná 1, Vítěz třídy mladých - kompaktní fena,dobré hlavy,nepatrně jemnější mordy,dobrý hrudník,dostatečně zaúhlené končetiny,výborný pohyb (třída mladých/rozhodčí pan Tibor Havelka)
                            Meguška: Výborná 1,Vítěz třídy - jemně modelovaná hlava,oblejší oko,nepatrně klenutá bedra,dostatečně zaúhlené končetiny,dobrý pohyb (třída pracovní/rozhodčí pan Tibor Havelka)

                                                                


                                                                             
27.-31.8. jsme strávili už na druhém turnuse tábora ve Dvoře Králové- tentokrát dogdancingu a agility s Alčou Smolíkovou a Péťou Hamšíkovou a opět to byl tábor bez chybičky,ve Dvoře je prostě pohodička!!! Super počasí,super lidi,co víc si přát :)) A jako takovou sladkou tečkou nakonec bylo ,že jsme s Meguškou poslední den tábora složili další dogdancingovou zkoušku a to - FREESTYLE 3.STUPNĚ na VÝBORNĚ!!!! Takže máme splněný další titul a to - Master of dogdancing divize F ( MoD F) Video bude :)
Saidinka si na tomto táboře taky poprvé oficielně vyzkoušela tréninky agility,do té doby viděla překážky jen doma na zahradě a moc jí to bavilo a hlavně šlo,je to šikulka :)

                 
                                                                        Video - Saidinka -agility
                       

                                                                             
V neděli 26.8. těsně před začátkem druhého tábora ,se ve Dvoře konaly ještě jedny dogdancingové zkoušky (dopoledne) a odpoledne ještě dogdancingový závod :) Dopoledne jsme si s Meguškou složili ještě jednu dogdancingovou zkoušku - HEELWORK TU MUSIC 3.stupně  na VÝBORNĚ!!!! Touto zkouškou máme splněný další dogdancingový titul a to - MASTER OF DOGDANCING DIVIZE B (MoD HtM) !!!!
A odpoledne jsme si s Meguškou a včelkou Májou vytancovali ještě 1.místo na dogdancingových závodech!!! :)

Video ze zkoušky HtM 3 - ZDE

                                                


                                                                             
Mezi táborama 25.8. jsme si odskočili se Saidinkou ještě na jednu výstavu - tentokrát mezinárodní do Mladé Boleslavi a Saidince se zase dařilo :) Poprvé se předváděla ve třídě mladých a poprvé s tak velkou konkurencí pěti fen,paní rozhodčí nás tentokrát nechala v kruhu pořádně proběhnout ač bylo dost velké vedro,Saidinka to po týdenním táboře zvládla bravůrně a běhala ze všech nejveseleji,nakonec si vyběhala dokonce 1.MÍSTO,ač byla ze všech nejmladší,paní rozhodčí se zdála nejdodělanější a moc se jí líbila :)
Saidí - VÝBORNÁ 1, CAJC -POSUDEK: 9 měsíců,dobrá substance,standartní hlava,velmi dobře nasazené i nesené ucho,dobrá horní linie,správné úhlení končetin,ocas dobře nasazen i nesen,barvy dobře rozloženy (třída mladých/ rozhodčí paní Božena Ovesná)

FOTKY: od Julky

             


19.-24.8
se konal první turnus tábora ve Dvoře Králové - dogdancing a dogfrisbee s Alčou Smolíkovou a Luckou Schonovou,tábor byl samozřejmě zase na jedničku,prostě paráda :) Jedinou výtku k tomu mám a to,že to tak šíííleně uteklo. Bohužel...pekaře Viléma uslyšíme zase až za rok :))
Na konci tábora se opět konaly dogdancingové zkoušky,kde jsme si s Meguškou složili ještě jednu dogdancingovou zkoušku,tentokrát FREESTYLE 2.STUPNĚ na VÝBORNĚ!!! Touto zkouškou jsme splnili titul - MASTER OF DOGDANCING 2.STUPNĚ!!!
Video ze zkoušky F 2 - tady

Fotky z celého tábora: od Julky
                                   od Ondry 14.8.2012                                                                                                                     

 10.-11.8. jsem byli na jedné z největších frisbee akcí  - MISTROVSTVÍ EVROPY V DOGFRISBEE v Polsku - Poznani... my se nahlásili jen pro zkušenost do kategorie starters a skončili s Meguškou na 20.místě z cca 40 závodníků - což si myslím,že na teprve třetí start ve freestylu neni až tak hrozný :)
Každopádně víkend jsme si parádně užili,česká výprava byla v opravdu vééélkém zastoupení a rozhodně o sobě dala znát,celý víkend byla slyšet přes celý areál,fandilo se o sto šest !! :)

           


                                                                             
4.-5.8. -  V sobotu jsem se konečně vydala na naše letošní první frisbee závody - Ústecký psí festival. Natrénováno skoro nic,panička házet neumí,únava z dovolené a ostatní se projevilo a tak se nám v sobotním i nedělním kole podařilo získat trestné body za pády - první den jsem Meguška hodila disk později a při overu dopadla na zadek a druhý den to bylo ještě horší,protože při vaultu jsem jí hodila disk tak blbě,že to blbějc už asi ani nešlo a Meguška udělala ve vzduchu pořádný salto,neustála to a podlomily se jí přední nohy,naštěstí to jen špatně vypadala,Meguška byla v pořádku a hned měla zájem o další disky....ale ztráta 5 bodů za víkend je opravdu hodně a tak jsme se posunuli až ke konci pořadí :) ...Nevadí,na teprve naše druhé závody ve freestylu,jsem spokojená :D ...
Nakonec jsme ještě neplánovaně dělali ukázky dogdancingu a v neděli se na nás přijela podívat chovatelka Saidinky  Lenka Fejerová s bráškou a sestřičkou - Uriášem a Urby Med, takže zase pořádně nabytý víkend :) Fotky ještě budou :)

                


                                                                             
Na přelomu července a sprna jsme si užili krásný týden s chodskými psy v Olšovci u Jedovnice. Na tuto akci jezdíme pravidelně každý rok,letos už po páté,akorát po každé na jiné místo :) V Olšovci se nám MOC LÍBILO ,pěkný kemp v pěkném prostředí a super lidi od choďáčků - co víc si přát :)
Do kempu jsme dorazili v pátek v podvečer,druhý den ráno v sobotu se konala klubová výstava,kde byl letos rekordní počet psů - kolem 130!! ...Saidinka byla přihlášená také - naposledy do třídy dorostu,kde porazila konkurenci a získala ohodnocení VELMI NADĚJNÁ 1 - posudek: 8měsíční fenka,výborného typu a osrstění,méně výrazné znaky,výborně předvedená! :) Na výstavu byli přihlášení ještě tři bráškové - Unicas,Unar a Unikát - všichni tři dostali velmi nadějnou a porazili posledního přihlášeného pejska ve třídě dorostu :)
Po výstavě už jsme si jen užívali :) V neděli zkoukli bonitaci,v pondělí byl trénink dogfrisbee,v úterý trénink poslušnosti,ve středu společný výlet a ve čtvrtek jsme na zpáteční cestě stihli navštívit ještě westernové městečko v Boskovicích. Samozřejmě jsme si mezitím užívali pohody a krásného počasí na šlapadlech,v restauracích,ve vodě,na minigolfu....prostě parádní dovolená!! :)) Už se těším za rok :)
Fotky: Lenka Nováková&Nik

                
 


 22.7.2012                                                                                                            

 Teď jsme měli vzácně dva víkendy po sobě volno,takže jsme si to užívali doma,chodili na procházky,po dlouhé době na náš domovský cvičák - využili jsme toho,že jsme neměli žádnou jinou akci,tak si Saidinka pořádně zacvičila zase mezi pejskama,taky jsme chodili cvičit -po dlouhé době agility,frisbee,poslušnost...  A nafotili jsme plno fotek :)
V pátek se chystáme na klubovou akci - týden s chodskými psy do Olšovce,kde budeme vystavovat Saidinku naposledy ve třídě dorostu a taky výletit,protože je tam krásná příroda :) ...Srpen už máme zase celý plný,tak musíme užívat volna :)
Saidince je 8 měsíců :) - Výška a váha
Vyrobena nová stránka - Jak rostla a roste Saidinka ( fotky)

Fotky: Procházka 13.7.
          19.7. trénink na cvičáku


                       

             

11.7.2012                                                                                                             
Aktualizované výsledky : U Megí:  z výstav , z dogdancingu , zkoušky
Meguška je ve Psích sportech!! V metodice cviků Alči Smolíkové :)
Nové foto Saidinky - 7 a půl měsíce :)

            ¨  


Máme za sebou velmi úspěšný,ale také hooodně náročný prodloužený víkend :)

 9.7. nejčerstvější novinkou je,že jsme s Meguškou v pondělí ve Staré Pace složili dogdancingovou zkoušku nejvyššího stupně a to zkoušku divize B - Heelwork tu music 3.stupně ( Htm3). Meguška je prvním chodským psem se složenou trojkovou zkouškou v dogdancingu!!! :))

 
                                                                             

 8.7. - neděli jsme strávili v Nymburce na dogdancingových závodech - O Nymburskou tlapku a dařilo se nám :) v kategorii začátečníků jsme získali s Meguškou 1.místo z 15cti zůčastněných!!!  Z Megušky mám radost,že přežila šílené vedro na závodech v pohodě a ani to na ní při závodění nebylo znát :) Horko se totiž projevilo na mnohých výkonech... Na tyto závody jsem vzala i Saidinku,která tančila jako předtanečník a zvykala si na závodní prostředí :)

  


                                                                              
7.7. jsme s Meguškou skládali zkoušku ZM, teda takhle nervózní jsem dlouho nebyla :) Asi proto,že jsme zkoušce věnovali dost málo času kvůli dalším plno jiným akcím,takže jsme obrany ,stopy a vlastně i poslušnost oživovali týden před zkouškou....ale Meguška je moje strašně šikovná holka- poprala se s tím a výsledek je - ÚSPĚŠNĚ SLOŽENÁ ZKOUŠKA ZM!!!!

                                                                                
No a státní svátky jsme strávili tréninkově a ukázkově :) ve čtvrtek 5.7. jsme měli s Meguškou i Saidinkou ukázky psích sportů na dětském táboře u Dvora Králové. Holky to zvládly perfektně,naštestí byly ukázky až navečer,takže už nebylo takové vedro. Holky jsou šikulky,ukázky ve školkách ,na táborech a jiných akcích zvládají v pohodě,děti ani jiné prostředí už je nerozhodí :)

A v pátek 6.7. měla Meguška naordinovaný klid před zkouškama,tak jsme vzala Saidinku a vyrazili jsme na trénink obedience do Dvora Králové ,který trénovala Lada Richterová. Zase jsme pochytili spoustu zajímavých a hlavně užitečných informací,teď to jen začít používat v praxi :)


  1.7.2012                                                                                                              

  27.6. jsme měli ukázku výcviku psů v mateřské škole ve Vrchlabí na akci rozloučení se školáčky. Holky tam obě předváděly výcvik poslušnosti,dogdancing,agility a dogfrisbee. Saidinka si to vyloženě užívala a s dětmi si ještě vydržela dlouho hrát :)                                                         Na video se můžete podívat tady:)
                                  

          


                                                                              

 23.6. jsme jeli s Meguškou závodit do Hrádku na " Hrádeckého tanečníka"  ( dogdancingové závody) a získali jsme tam 3.místo :) I když se nám to tentokrát nepovedlo ,tak jak bych si představovala,Meguška si totiž chvílema vymýšlela vlastní sestavu :D ... Takže jsme rádi,za to,jak to dopadlo :) a to jsme na 2.místo ztratili pouze 0,25 bodu!!! :)
Výsledky: zde
Fotky: Michaela Pálfiová

          Monika Chmelařová
   
     

                              
 

  22.6.2012                                                                                                              

  Pravidelně jsou aktualizované AKCE 2012
  Aktualizována je i videgalerie  ,na fotogalerii se ještě pracuje :)
  Saidinka má taky doplněny výsledky - Výstavy a Obedience
  Pravidelně jsou také aktualizované výsledky z akcí u Megušky ,u Saidinky - váha a výška a změněny fotky na profilu
  Fotky - jaro 2012 , červen 2012
 
 Tak je tu opět rekapitulace našich nedávno proběhlých akcí :) Nestíhám,protože jich je teď opravdu moc :)))

  Včera - 21.6. jsme byli pozvané do jedné mateřské školky ,kde měli rozloučení se školáky na ukázky dogdancingu a dogfrisbee,holčičky se obě moc líbily. Video bude :) ...
 
   21.6.2012 Saidince bylo 7 měsíců :)
 
   17.6. jsme vyrazili na krajskou výstavu do Mladé Boleslavi,kam jsem po dlouhé době přihlásila jak Saidinku,tak i Megušku :) ...Posuzoval nás pak Havelka a oběma holkám se dařilo :)
Saidinka : dobře modelovaná hlava,správných čelistí,dobré ucho,správný front a hřetbní linie,dobře zaúhlená,výborný pohyb - VELMI NAJDĚNÁ 1 -  v závěrečných soutěžích se dostala do užšího výběru :)
Meguška: harmonická fena,jemně modelovaná hlava,mírně rozbíhavých linií,dobrý hrudník,vyznačená bedra,dostatečně zaúhlená,výborná v pohybu - VÝBORNÁ 1,VÍTĚZ TŘÍDY,KRAJSKÝ VÍTĚZ

VIDEO Z OBOU VÝSTAV
               

   16.6. se konala krajská výstava v Hradci Králové na Stříbrném rybníku,přihlásila jsem Saidinku poprvé do třídy dorostu :)
Od paní Ubrové má tento posudek: 6 a půl měsíční fenka,velmi dobrá hlava,pěkně stavěná,dobrý pohyb,pěkná barva - VELMI NADĚJNÁ 1 :)
Na výstavě byl i bráška - Unicas z Gipova,taky VN 1 :)   Na fotce Saidinka s Nikem :)

                                             
   5.6.jsme byli na ukázkách psích sportů na základní škole ve Vrchlabí v rámci projektu školy. Jednalo se o ukázky různých sportů,agility,dogdancing,obedience,sportovní kynologie atd... Meguška předváděla skoro všechno, Saidinka tradičně dogdancingovou sestavu berušky :)
                                              
                                                  Video Megušky z dogdancingu

                             
  1.6. jsme byli v Mateřské školce,kde pořádali den dětí a my předváděli ukázky z dogdancingu.
Holky byly šikulky a dětem se to moooc líbilo :)
 
                              


 27.5. nás do Rokytnice přijela navštívit zase jednou Alča Smolíková,takže jsme si udělali trénink dogdancingu,který byl opět suprový,opět byla sranda :))))) ... Taky jsme nafotili Megušku -metodiku panáčku na zádech a měla by být v příštím čísle psích sportů :)
             
                                       


  22.5.2012                                                                                                             
 
   První dnešní a největší novinkou je,že Meguška dnes slaví svoje 5.narozeniny !!! Berušce mojí a všem jejím bráškům a sestřičkám přejeme jen to nejlepší ,hooodně zdravíčka do dalších let a nadále stejně hodné páníčky :)
A aby si to olky nezáviděly tak Saidinka včera oslavila taky takové menší  půl roční narozeniny,samozřejmě i jí přejeme všechno nejlepší :))))
Pár narozeninových fotek :)

             

 

 30.4.2012                                                                                                             

  Nevím,jak to děláme,ale letos je těch náročných a hlavně super prožitých víkendů nějak moc :)) Zase za sebou takové dva další máme :)
   Tak začnu od těch posledních :)
  Neděli 29.4.2012 jsme prožili opět tanečně,letos jsme si těch dogdancingových závodů naplánovali opravdu hodně a tentokrát byl pro nás závod zase úspěšný,taky jsme jeli závodit až do 3 hodiny vzdálených Teplic. Meguška začíná na závodech pracovat čím dál líp,asi proto,že to letos opravdu neflákáme a jezdíme celkem pravidelně :)) Konečně se to začíná projevovat na výsledcích :D
V jednotlivcích skončila na krásném 2.místě z 16cti závodících, v obležení Alči Smolíkové,která s námi soutěžila a skončila s Britney na 1. a s Jerry na 3.místě :) Video naší sestavy je tady Na těchto závodech jsme taky soutěžili ve dvojicích s Věrkou a Aríškem a skončili jsme na 1.místě :)) Video ze sestavy tady

a jako třešnička na dortu :)) společně s Alčou -vodníkem,jsme vyhráli cenu za nejlepší kostým :)
Fotky ze závodů tady

            

                     


 V sobotu 28.4.2012 si Saidinka prožila svojí premiéru na výstavě v Mladé Boleslavi,kde se v úmorném vedru a ke všemu v hale,kde bylo jako ve skleníku,krásně předvedla ,nic neřešila a byla úúplně zlatá :) Paní rozhodčí Božen Ovesné se moc líbila a tak máme krásný posudek - 5 MĚSÍČNÍ FENKA,DOBRÝ RÁMEC,LEHKÁ V POHYBU,DOBŘE STAVĚNÁ,TYPICKÁ FENČÍ HLAVA,OCAS DOBŘE NASAZEN,KOREKTNÍ SKUS,PĚKNÉ TMAVÉ OKO - VELMI NADĚJNÁ 1 :))) Krátké video z výstavy tady
                               

 

Víkend 14.4. - 15.4.
Jsme si udělali maličkatý 850km výlet do Hodína na Prahy :D Na MR Chodských psů v agility a do Prahy na závody dogdancingu. Na MR Chodských psů jsme skončili jako 1.vicemistrové tedy na 2.místě :)))  A V neděli na dogdancingových závodech 8. z cca 19cti závodníků.
Fotky z celých závodů od Jaroslavy Popkové :)
Video z jumpingu tady

Fotky z nedělních závodů dogdancingu tady

                      

Nemůžu jinak než zkopírovat článek o tomto víkendu od Věrky,protože je naprosto lusuxní a přesně vystihující. Opět to byl totiž víkend ,kde jsem se smála od začátku do konce s těma nejlepšíma lidma,víc takových :))
 

No jak to popsat ... asi tak, že za víkend jsme v jednom autě, třech lidech, pěti psech, věcech a rekvizitách na tanec ujeli cca 850 km :-) Ale postupně tedy:

PÁTEK:

Vyjíždíme, předpokládaný odjezd nestíhám. Kurňa musíme se vrátit, zapomněla jsem si doma výkoňák :-) V ubytovně domluven příjezd na osmou, to asi nedáváme. Ve Vrchlabí nabíráme posledního účastníka zájezdu - Kamču a jejích milion věcí. Snažíme se poskládat věci do rakve na autě, porovnat v autě těch pět psů a Kamči hrozně praktickou rekvizitu úl. Snaha zavřít rakev se po cca půl hodině zdařila, jestli na nás někdo kouká, musí puknout smíchy :-) Hurá můžeme vyrazit směr Hodonín! Někdo vozí v autě pět psů, někdo zase kočku :-))

Přijíždíme do Hodonína, Kamča stoprocentně poznává ubytovnu, která je ale nakonec ještě o dva kilometry dál. Cca 23.00, přijeli jsme skoro včas :-) Paní nám předává klíče, pokojík je velký asi 3 x 8 m ... ,,a to se sem vejdete" ?? Jasné, v pohodě :-) Vybaleno, nakrmeno, vyvenčeno, může se jít spát ... Bourák a Sajda mají jiný názor, Aríš jim to hlasitě komentuje, bože to bude noc :-)

SOBOTA aneb MR chodských psů v agility :

Po probuzení přecházíme do vedlejšího areálu, kde se koná mistrovství choďáčků. Julka s Bourákem startují poprvé na ofiko závodech, je jim potvrzen ortel medíci a mohou směle odstartovat závodní kariéru. Děsně fouká, takže při stavbě stanu drobet povláváme, ale i to se zvládne. Hlavně že neprší! První běh - agility ... parkur je docela složitý, samé stahování a skočky zezadu. Pro nás, kteří neténují celkem oříšek ... ale tak nějak to doběhnem. Zkouška LA1 je moc pěkná, Aríš se soustředí a pěkně běží, já mám ve vedení dooost mezery, ale Aríšek je celkem přehlíží a ustává a jako jediný běh dne se mi to fakt líbí :-) Máme další výbornou zkoušku. Jumping je děs běs ... opět pro nás celkem oříšek skočky zezadu a k tomu Aríš chytil svoji brblavou ... boha já myslela, že ho zabiju! Stojí, čučí, řve ... nejhorší běh dne !!

 

V součtu choďáčků končíme na krásném šestém místě ze sedmi :-D Ale den jsme si fajnově užili. Mogýsek to vzala socializačně :-) Celý den jen poletovala mezi psy, čím větší lím lepší k provokaci a každou chvíli jsem ji musela někde po areálu shánět, protože ten vystresovaný psík musel prozkoumat každičký roh :-) Myslím, že si to taky užila po svém. Po vyhlášení se nasoučkujeme zpátky do auta, ke všem těm našim věcem přidáme ještě krabici cen, kterou jsem vyfasovala od Lucky na choďácký trek a vyrážíme směr Brno, kde se stavujeme na baštu a pak ještě za Olí, kde si holky koupí bundy :-))) Však času máááme :-D Po cestě do Prahy potkáváme na benzíně Rytmuse, Kamča z toho pomalu omdlévá :-D Já nevím o koho jde, ale zaujmou mě ty jeho kozačky :-)) Do Prahy po notné dávce bloudění dorážíme opět cca ve 23.00, čímž dost vytáčíme majitele penzionu. Teda jako nakonec všechno bylo v pohodě, ale ty telefonáty během cesty nás natolik dostaly, že jsme chtěli radši zůstat spát v autě :-D Stane se no :-))) Zkouším si sestavu na zítra, kterou jsem zhruba vymyslela po cestě z Brna a zkouším si převlek (děkuji ti Juli), jo to nějak dáme :-) Záhadu zmizelé sekané a Kamčiných párků se nám nepodaří vysvětlit. Hurá spát !!!


NEDĚLE aneb Freestyle Praha:

Ráno v pět hodin mám chuť zabít jednoho ze psů, z taktnosti nebudu jmenovat :-))) Budík na osm neslyšíme a vstáváme cca v půl deváté. rychle pobalit, nasoučkovat do auta a opět boj s rakví. Sláva odjíždíme! Po příjezdu na závody nás trochu zaskočí taneční plocha, místo opravdu zajímavé :-) A ten smrad ze sušených plic či co to tam dělali taky stál za to :-)) Ale jinak závody pěkně plynou, jde to rychle a sestavy konkurentů jsou kurňa dobré. Trošku začínám zmatkovat, že vlastně nemám sestavu, jen v hlavě pár věcí co chci udělat, jen to nějak poskládat :-)) A už jdem na řadu, Aríšek se nejprve začuchává, ale pak se chytne a už pěkně dělá a vnímá. Ještě že nejde vidět ten zmatek, který mám v hlavě ... dalo by se to popsat ,,ježiš co ještě umíme, co tam mám honem rychle dát za cvik" Nakonec nějak odtančíme a jsem skoro i spokojená jak mi pejsek pracoval. A je z toho 10. místo :-)

Konečně se balíme a fičíme směr domov. Ještě se tedy stavíme v Bolce na nudle bo hlad už nám kroutí bříška a hurááá domůůů. Byl to náročný, ale opět skvělý víkend s těmi nejlepčejšími lidmi, přístě zas :-)


 


                                                            
 

 9.4.2012                                                                                                         

 Tak velikonoční prodloužený víkend jsme si pořádně užily a myslím,že byl náročný,ale i super prožitý pro všechny tři
  (mě,Megušku i Saidinku :)) )

  Saidinka má v profilu nové hlavní fotky :)
  Udělaná nová rubrika u Megušky - výsledky závodů v dogdancingu !!

  Ve čtvrtek 5.4. jsme vyrazily na obrany do Rudníka,tentokrát jsme kousaly na Tomáše Loudu a holčičkám to zase krásně šlo :)
  V pátek 6.4. jsme si nemohly nechat ujít trénink dogfrisbee s Míšou Androvou v Rokytnici nad Jizerou :) Trénink byl   super,sice nás dorazilo málo,ale aspoň jsme si pořádně zatrénovaly,nakonec bylo i krásně,takže super strávený den :)
 
Fotky : Obrany a dogfrisbee

   
                     
  
   V sobotu 7.4. byl naplánovaný trénink agility s Marťou Konečnou ve Zdobíně,hlavně běhala Meguška,ale Saidinka jela s náma a zkusila si tunýlky :) Marťa je super,zase postavila moc pěkné parkury i když vubec né jednoduché :D ...Každopádně to byl moc hezký trénink před MR Chodských psů,kam jedeme o víkendu :)
   A v neděli jsme ještě vyrazily už jenom se Saidinkou do Jičína na školičku pro šťěňátka ,Saidinka to tentokrát měla jak aprílové počasí,asi mi to chtěla udělat zajímavé...abych se nenudila :D ...Chvíli cvičila krásně a chvílema byla trošinku na zabití :D ...Ale s tím se musí počítat :))


 1.4.2012                                                                                                         

  Definitivně jsme započali letošní sezónu a že se letos určitě nebudeme nudit - na to se můžete podívat v aktualizovaných AKCÍCH   Akce,kterých jsme se zatím zúčastnili,jsou v novinkách popsány od nejnovější po nejstarší :)

Nové fotky z března 2012

                             

                            

 V sobotu 31.3. jsem holky vytáhla na obrany zase do Jičína :) Megušku poprvé po zimě a Saidinku poprvé vůbec :) Z obou holek mám veeelikou radost,oběma to moc hezky šlo :) Saidinka se vubec nebála,hned věděla,co se po ní chce a hlavně - bavilo jí to!!! :))) Video Saidinky z prvního seznámení s obranami :)
 
V neděli 26.3. jela Saidinky na první lekci školičky pro šťěňátka do Jičína,byla moc šikovná,hezky cvičila,hned si tam našla kamarády a doma padla jako zabitá :)
      
                

25.3. v sobotu jsme byli na letošních prvních závodech v dogfrisbee - Welcome summer ve Dvoře králové :) Opět to byla pohodová akce s hladkým průběhem :) Na frisbee závodech se nám začíná mooc líbit,taky jich letos plánujeme objet víc :)
Výsledky komplet jsou tady  , veškeré ostatní info - fotky,články atd. tady :)
 
              

Hned další víkend ( 17. a 18.3.) patřil zase k těm pernějším... v sobotu jsme jeli na předváděčku dogdancingu do Harrachova na akci příjezd Krakonoše v sestavě - já s Meguškou, Věrka s Aríšem,Věrča s Maxem a jako psychická podpora Julka s Bouráčkem :) Akce to byla opět vtipná,jako každá v téhle sestavě :) Ale jsem ráda,že to Meguška jakž takž ustála,protože tam zrovna málo lidí nebylo :) Jedná se o největší akci na ukončení sezóny tady :) Fotky ze závěrečné procházky - tady

                                  

A v neděli jsme vyrazili na naše první letošní závody dogdancingu - Freestyle dog v Praze,ceta byla opět vtipná,hned začátek,kdy Věrka dorazila asi s půl hodinových zpožděním,protože jí nešlo otevřít víko k nádrži - blondýna no :D :)) ...A pokračovala to tím,že jsme jeli tři lidi,čtyři psi,věci,kostýmy,můj úl....atd :D V jednom autě :) ...Cesta tam ještě šla,kupodivu jsme dorazili ještě včas,takže se všechno obešlo bez komplikací :D Závody byly fajn,pěkně organizované,bez zbytečného čekání :) ..Na řadu jsme šli jako šesté z 19cti účastníků,Megušce se chvílema dařilo a chvílema nedařilo....a k mému véélkéému překvapení jsme skončili na 1.MÍSTĚ!! z čeho mám opravdu radost :) Cesta zpátky tím pádem byla ještě vtipnější,protože k těm všem předchozím věcem přibyly ještě ceny za první místo plus velký pytel granulí :D ..Ale- ZVLÁDLI JSME TO!!  Tenhle vtipný výlet jsme zakončili ještě vtipněji tím,že jsme si v Mladé Boleslavi na parkovišti rozložili piknik - všechny psy venku,Gabča sedí na chodníku ,my s Věrkou v kufru ,fakt paráda :D ..Né,že by na nás všichni blbě nekoukali :D :D :)))
Video naší sestavy - tady , fotky z celé akce- tady , výsledky - tady
 
                          První letošní závody,kterýma jsme otevřeli letošní sezónu,byly závody agility ( Agility dědy mráze v Hraďišťku u Sadské)
Meguška po zimě běžela docela pěkně,vyhovují jí závody,když není ještě teplo a tak se nám hned v prvním běhu zadařilo - v jumpingu jsme skončili na 1.MÍSTĚ z 24 závodících a jako jediný jsme měli čistý běh. Ve zkoušce jsme pak měli jednu chybu a v agility už se podařilo doběhnout čistě více závodníkům ,takže nakonec 9.místo. I tak jsem se závodama spokojená :) Ani tohle jsem nečekala :) Video ještě možná bude časem :D

 

  5.3.2012                                                                                                           
 
 
Tak už nám skončilo zimní poflakování a máme za sebou první nabytý týden :) Konečně - Meguška už nám začala z toho nicnedělání lehce nabírat na váze  :D :))
Minulou neděli jsem se Saidinkou poprvé vyrazila na cvičák k nám do Vrchlabí,protože už se začínala doma nudit,byli jsme se spíš socializovat,ale i si zacvičila a byla mooc pochválená,kolik toho už umí :) Měla jsem z ní velkou radost,hned se otrkala a nikdo by neřekl,že byla na cvičáku poprvé :)
  
                                            

 Tuhle sobotu - 3.3. jsme byli s Meguškou po dlouhé době na tréninku agility u Marťi Konečné,kterou mám jako trenérku moc ráda,z Megušky jsem měla radost,nic nezapomněla,běhala docela rychle a bez chyb :) Saidinka jela s námi na zvykačku,fascinovaně pozorovala běhající psy,asi z ní bude taky velká agiliťačka :) ...Protože byl trénink v hodně tmavé hale,focení a natáčení jsem nakonec vzdala :))

No a v neděli se konal asi nejvtipnější výlet na běžkách :) ...Už vtipně to začalo a ještě vtipněji skončilo,jak u nás bývá zvykem,samozřejmě jsme s holkama dorazily do Špindlu pozdě a nestihly autobus,ale protože je to u nás běžná situace,nic jsme si z toho nedělaly,o to víc si z toho dělala Míša Václavů,která byla s náma na výletě poprvé a netušila chudák,jak to s náma probíhá :D ..Nakonec jsme se na výletě ani nepotkaly,neb na nás neměla nervy a odjela tím autobusem,který jsme nestihly :D ..Nakonec jsme tedy vyrazily ve složení já s Meguškou, Julkou s Bouráčkem,Věrka s Aríškem a Jiďa s Tripounem o něco déle taxíkem na Špindlerovu boudu. A tam to začalo :D ...První pád už po pěti metrech a prý ten zmrzlý sníh Julku  hodně bolel :D...A hned po něm následovala série dalších :D... Z původně 12-17 km,co jsme plánovaly jsme to zkrátily na 9 km a myslím,že nám to všem stačilo :D... Výlet byl ale super,zase jsme si užily prima den a takhle jako tam jsem se už dlouho nenasmála :)
Fotky : Od Věrky  - vážně stojí za to :D

             

          

 A ještě pár fotek : Z venčení prťat
                              Naše společnéfotky
                             Únor - březen 2012

           

       


   25.2.2012                                                                                                          

 Saidinka byla včera na posledním očkování ,zároveň jsme jí zvážili a změřili :) Takže Ultimate Speed z Gipova 3 měsíce - 9,05kg a 38 cm :)) V porovnání s Meguškou ve stejném věku má cca o kilo méně,ale výšku stejnou  :) Jak přibývají a přibývaly se můžete podívat tady - Saidí a Megí
Na fotce Saidinka přesně ve 3 měsících.

                                  

 19.2.2012                                                                                                           

 
19.2.SPUŠTĚNÍ NOVÝCH STRÁNEK
, podívejte se na naše AKCE,GALERIE,PROFILY MEGUŠKY I SAIDINKY  a další...
Stránky nejsou ještě úplně kompletní,něco málo chybí,ale už jsou to spíše drobnosti.. Doufám,že se Vám u nás bude líbit :)))


  11.2. jsme se měly s Meguškou zúčastnit závodů v dogdancingu - Super dance dog, Praha ... Bohužel Meguška víkend předtím začala hárat :/ Takže jsme nejely nikam :) Za to hned další den jsem si to vynahradila se Saidinkou,protože jsme se vydaly na Saidinčin úplně první trénink obedience do Choustníkova Hraďiště. Jely jsme tam spíše kvůli socializaci a zvykání si na cizí prostředí. Saidinka to zvládla skvěle,moc se jí líbilo mezi pejskama a hodně lidma,nevěděla za kým má jít dříve :D Možná bude krátké video :))

Fotky: Leden 2012- Saidinka 2 a půl měsíce + Meguška


              

 25.1.2012                                                                                                            
 
Saidinka si doma už krásně zvykla,je to zlato,celou noc už krásně spí,dokonce už byla i několikrát sama doma a zvládá to dobře :) Chodíme na procházky,aby si zvykala na pejsky a lidi,zatím to vypadá,že bude mít všechny až moooc ráda :D :))

Taky zkoušíme  pár cviků na piškotky :) Na video se můžete kouknout přímo tady :)
                                                 


16.1.2012                                                                                                              

 Saidinka už se doma pěkně zabydluje,s Meguškou začínají být kamarádky :) A z andílka se chvílemi mění v pěkného ďábla :)
 Fotky : první dny doma

             

 Video Saidinky v 8 týdnech.
                                        


 14.1.2012                                                                                                               
 
 Dneska jsme si přivezli domů náš nový přirůstek :) Chodskou holčičku - ULTIMATE SPEED Z GIPOVA - říkat jí budeme
" SAIDÍ " !! Svojí stránku už má.
Jak bude růst,budou přibývat i informace :)
Fotky:
    >> U vrh 5 týdnů
    >> Saidinka u p.chovatelky


         
  

30.12.2011                                                                                                               

Byly jsme s Meguškou na tréninku obedience v Lánově pod vedením Lady Richterové,trénink byl fajn,přiučili jsme se jiný systém učení chůze u nohy a aportku, který se nám určitě bude hodit. Byl to pěkný den ve společnosti super lidí,jenom jsme tam trošku vymrzli :D
Fotky: od Míši Václavů
Video: opět od Míši Václavů :)
Fotky: Prosinec 2011

 

 


    Archiv 2012
    Archiv 2011